BANER MATEUSZ KRĘCINA2

WYJAZD NA NARTY Z KUCHNIĄ WEGE

ABSOLUTNA BOMBA SEZONU 2018/19

RAJSPORT-BESKIDY

Każdy narciarz czy snowboardzista do szczęścia potrzebuje dużo śniegu i wspaniałej pogody! Wieczorem zmęczeni, marzymy o wyśmienitej kolacji. A gdyby to wszystko działo się w Alpach…. Znając wasze marzenia, przygotowaliśmy specjalną ofertę! Jako pierwsi w Polsce mamy zaszczyt zaprosić Cię na wspaniałą imprezę. Wyjazd narciarski z kuchnią tradycyjną i wege, Co wieczór “live-cooking” z warsztatami kuchennymi prowadzonymi przez medialnego Szefa kuchni Mateusza Kręcinę  uczestnika “TOP CHEF POLSKA” ,  organizatora festiwalu go-wegan!

Każdego dnia Mateusz przygotuje dla was obfite śniadanie i obiadokolację. Do wyboru będą 3 dania, w tym jedno wege. Wieczorami będziesz uczestniczyć we wspólnym gotowaniu. Nasz Szef kuchni zdradzi przed wami swoje tajniki gotowania i podpowie wam, w jaki sposób można prosto i szybko przygotować wyjątkowe dania. Z pewnością nikt nie będzie głodny, ponieważ  Mateusz Kręcina “KOCHA KARMIĆ LUDZI”

TERMIN 27.04. - 04.05. 2019r. CENA 590 EURO

Do dyspozycji mamy 5 ładnie wykończonych drewnem, domków 10-cio osobowych ( możliwość zakwaterowania 8 osób dorosłych + 2 dzieci). W każdym domu znajdują się 4 pokoje 2osobowe i 3 osobowe. Każdy z nich ma swoją łazienkę. Do dyspozycji gości jest dobrze wyposażona kuchnia z jadalnią, połączona z salonem z TV. Z salonu wyjście na taras. Wieczorami, goście mogą skorzystać z sauny, oraz pokoju “rozrywkowego” ze stołem do tenisa stołowego, oraz bilardem dla najmłodszych gości. Domki znajdują się w spokojnej okolicy. Najbliższa gondola znajduje się w odległości 2,5km. A od ośrodka Hintertuxer Gletscherbahnen ,  dzieli nas 4 km. ( 5 minut samochodem). Po całej dolinie cały dzień kursuje darmowy skibuss, który zabierze nas do każdego ośrodka. Przystanek autobusowy, znajduje się 150 metrów od domku. 

Cena zawiera:

- nocleg 7 dni
- pełne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja)
- warsztaty kuchenne (Mateusz Kręcina uczestnik Top Chef Polska)
- live cooking ( codziennie wieczorem od poniedziałku do piątku Mateusz Kręcina)
- sauna
- stół do tenisa stołowego
- ręczny serwis nart
- zajęcia na stoku z instruktorem ( 4 godziny- konsultacje"doskonalenie techniki jazdy")
- ubezpieczenie

Na miejscu dostępny jest instruktor. Możliwość szkolenia jazdy na nartach – podnoszenie kwalifikacji.

Zajęcia indywidualne         – 30 e. / 1h

w grupach 2 osobowych    –  50 e. ( za 2 osoby) 1h

szkolenie 5-cio dniowe 10h / 220 e. – zajęcia indywidualne lub 150 e. zajęcia grupowe

szczegółowe informacje t/ 532996668 lub biuro@rajsport-beskidy.pl

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy!
Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie.
Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach.
Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.