WYJAZD DO AUSTRII NA LODOWIEC HINTERTUX TO GWARANCJA ŚNIEGU!!

WYJAZD – TERMIN 23 – 30 MARCA 2019. Z 6 DNIOWYM KARNETEM!

Hintertux jest jedynym całorocznym ośrodkiem narciarskim w Austrii. To istny raj dla narciarzy. Przepiękne panoramiczne widoki i perfekcyjnie przygotowane trasy dadzą nam niezapomniane wrażenia. Dlatego to właśnie tutaj postanowiliśmy organizować nasze wyjazdy szkoleniowe. Do dyspozycji mamy 60 km. tras o różnym stopniu trudności. Szczyt Gefrorene – Wand, położony na wysokości 3250 m.(n.p.m.), gości najwyżej w Europie zbudowaną górną stację gondolową „Gletscher”. Ośrodek doceniają zawodowi narciarze, których można tutaj spotkać zawsze po sezonie. Natomiast my, szusujemy na lodowcu już piąty sezon!

ZAKWATEROWANIE, APARTAMENTY 6-cio OSOBOWE

INFORMACJE:

cena 620 euro ! do 31.11.18 po tym terminie 650 e. ( możliwy transport + 70 euro z Bielsko-Białej )

cena zawiera:

7 noclegów + skipass na 6 dni + ubezpieczenie

W apartamentach czekają na Ciebie 2 pokoje, dlatego poczują się tutaj dobrze dwie rodziny. Co najważniejsze pokoje są od siebie oddzielone kuchnią z jadalnią, dzięki temu każdy znajdzie dla siebie chwilę prywatności. Oprócz tego każdy pokój ma swoją łazienkę. Godne uwagi jest wykończenie podłóg i mebli drewnem. Z pewnością alergicy będą tutaj czuć się dobrze.

Z pewnością kolejnym udogodnieniem jest położenie obiektu, który znajduje się jedynie 2 km. od ośrodka narciarskiego na lodowcu Hintertux. Przed budynkiem w odległości jedynie 20 metrów znajduje się przystanek skibussa, dlatego bez problemu możemy poruszać się po całej dolinie, ponieważ skibuss bezpłatnie przewiezie nas do każdego ośrodka narciarskiego. Z pewnością bliskość restauracji oddalonej o 5 minut spacerem, wydaje się być kolejnym udogodnieniem.


Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że nasi goście bezpłatnie mogą korzystać z Sali fitness, kortu do squasha, a przede wszystkim sauny, basenu i jacuzzi w cztero gwiazdkowym hotelu Alpenbad Hohenhaus. W związku z tym wieczorem poczujesz się wyjątkowo.
Co najważniejsze nasi instruktorzy są dostępni na miejscu. W związku z tym istnieje możliwość rezerwacji lekcji jazdy na nartach.

Zajęcia indywidualne         – 35 e. / 1h

w grupach 2 osobowych    –  60 e. ( za 2 osoby) 1h

szkolenie 5-cio dniowe 10h / 250 e. – zajęcia indywidualne lub 190 e. zajęcia grupowe

szczegółowe informacje t/ 532996668 lub biuro@rajsport-beskidy.pl

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy! Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie. Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach. Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.