Szczyrkowski Mountain Resort – kolejne modernizacje

W zeszłym roku na ośrodku Szczykowski Mountain Resort, wykonano wiele modernizacji.Dlatego ośrodek zmienił się nie do poznania. W tym roku czekają nas kolejne modernizacje.

Powstała kolejna, nowa 6-cio osobowa kanapa z Hali Skrzyczeńskiej na Zbójnicką kopę. Od wielu lat, narciarze w Szczyrku, marzyli o połączeniu ośrodka COS z SON. Sezon 2018/19 będzie wyjątkowy, ponieważ marzenia, stały się faktem!

Wraz z powstaniem kanapy, powstał łącznik  3C, który górą połączy obydwa ośrodki. Łącznik zaprowadzi nas widokową trasą, z ośrodka SON, do niebieskiej trasy “Ondraszek” w ośrodku COS. Do tej pory, jedynie za pośrednictwem skibussa można było zmienić ośrodek. Ponadto, powstała zupełnie nowa trasa 3B. Poszerzono też trasę nr.2 , na której powstał tor do skicrossu i nowiutki system naśnieżania na trasie nr. 8. Przedstawiamy zupełnie świeżutką mapkę tras na sezon 2018/19, opublikowaną dziś rano, przez SON (01.10.2018r.).Powstaje też nowa strefa dla początkujących narciarzy w Czyrnej. Wszystkie te modernizacje, bardzo nas cieszą!

Do zobaczenia na stokach w sezonie 2018/19!

ZAPRASZAMY

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy!
Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie.
Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach.
Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.