O NAS

Z MIŁOŚCI DO GÓR Mam na imię Jarek. Na nartach jeżdżę od dziecka. Nigdy nie zapomnę tych pierwszych dni na stoku… Wiele lat podnosiłem swoje kwalifikację i robię to nadal. Jednak pewnego dnia, poczułem pasję w dzieleniu się swoją wiedzą z innymi. Przeszedłem szkolenie instruktorskie, zakończone egzaminem państwowym PZN , rozpoczynając nowy etap w swoim życiu. Nic nie sprawia mi większej przyjemności, niż obserwowanie progresu w jeździe moich kursantów. Błysk w oczach dziecka, samodzielnie pokonującego swój „pierwszy zakręt”. Jego radość i uśmiech wdzięczności. To niezapomniane chwile. Takie emocję wiążą się też z osobami, w każdym przedziale wiekowym. Sądzę że podobne odczucia mają moje koleżanki i koledzy po fachu, z którymi współpracuję w naszej szkółce „RAJSPORT”

Kochasz góry i białe szaleństwo? Jeśli chcesz:

  • nauczyć się jeździć na nartach
  • nauczyć się jeździć na desce
  • nauczyć się chodzić na skiturach
  • podnieść swoje kwalifikację
  • doszlifować technikę

A może lubisz przygodę i chcesz nocą, wybrać się na skiturach do schroniska Skrzyczne, a stamtąd zjechać po sztruksie, w świetle księżyca? Interesuje Cię szkoleniowy wyjazd w góry lub impreza integracyjna, połączona z szusowaniem? To wszystko czeka na Ciebie, w Szczyrku, i to w doborowej atmosferze …. Bo łączy nas pasja ! Możemy pomóc zorganizować – sprzęt, nocleg, kulig z ogniskiem. Współpracujemy z centrum testowym WYSTAWIAMY FV.

galeria

najlepszych fotek ze stoku

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy! Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie. Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach. Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.

Zostaw numer. Oddzwonimy!
Przewiń do góry