MAYRHOFEN 23-30 MARCA WARSZTATY KUCHENNE

ABSOLUTNA BOMBA SEZONU 2018/19

RAJSPORT-BESKIDY

MAYRHOFEN WARSZTATY KUCHENNE

Każdy narciarz czy snowboardzista do szczęścia potrzebuje dużo śniegu i wspaniałej pogody! Wieczorem zmęczeni, marzymy o wyśmienitej kolacji. A gdyby to wszystko działo się jeszcze w Alpach…. Znając wasze marzenia, przygotowaliśmy specjalną ofertę! Jako pierwsi w Polsce mamy zaszczyt zaprosić Cię na wspaniałą imprezę. Wyjazd narciarski z kuchnią tradycyjną i wege, Co wieczór “live-cooking” z warsztatami kuchennymi prowadzonymi przez medialnego Szefa kuchni Mateusza Kręcinę  uczestnika “TOP CHEF POLSKA” ,  organizatora festiwalu go-wegan!

Każdego dnia Szef kuchni Mateusz przygotuje dla was obfite śniadanie i obiadokolację. Do wyboru będą 3 dania, w tym jedno wege. Wieczorami będziesz uczestniczyć we wspólnym gotowaniu. Nasz Szef kuchni zdradzi przed wami swoje tajniki gotowania i podpowie wam, w jaki sposób można prosto i szybko przygotować wyjątkowe dania. Z pewnością nikt nie będzie głodny, ponieważ  Mateusz Kręcina “KOCHA KARMIĆ LUDZI”

ZILLERTAL 3000 ponad 400km. tras

Termin 23 - 30 marca "live-cooking" cena 650e.

Imponujący dom zbudowany w 2008 roku w tyrolskim stylu. Jak przystało na lokalne tradycję został wykończony drewnem. Do dyspozycji mamy 5 pokoi dwuosobowych z podwójnym łożem i 2 pokoje czteroosobowe z 2 łóżkami pojedynczymi i 2 łóżkami dwuosobowymi. Duża kuchnia ze stołem biesiadnym. To właśnie tutaj nasz Szef kuchni Mateusz Kręcina będzie dla was gotował śniadania i obiadokolację. Do dyspozycji gości jest również sauna. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek skibusa. Po śniadaniu do wyboru mamy ponad 400 km. tras. Wieczorem po powrocie do pokoju zapraszamy Cię na “Live-cooking” prowadzony przez naszego Szefa kuchni Mateusza Kręcinę.  Z pewnością warsztaty kuchenne płynnie zmienią się w wieczorną wspólną biesiadę. I tak będzie przez cały tydzień! 

Cena zawiera:

- nocleg 7 dni
- pełne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja)
- warsztaty kuchenne (Mateusz Kręcina uczestnik Top Chef Polska)
- live cooking ( codziennie wieczorem od poniedziałku do piątku Mateusz Kręcina)
- sauna
- ręczny serwis nart
- zajęcia na stoku z instruktorem ( 4 godziny- konsultacje"doskonalenie techniki jazdy")
- ubezpieczenie

Na miejscu dostępny jest instruktor. Możliwość szkolenia jazdy na nartach – podnoszenie kwalifikacji. Zajęcia indywidualne         – 30 e. / 1h w grupach 2 osobowych    –  50 e. ( za 2 osoby) 1h szkolenie 5-cio dniowe 10h / 220 e. – zajęcia indywidualne lub 150 e. zajęcia grupowe szczegółowe informacje t/ 532996668 lub biuro@rajsport-beskidy.pl

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy!
Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie.
Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach.
Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.