MAJÓWKA ZE SKIPASSEM Austria 490e.

WYJAZD DO AUSTRII NA LODOWIEC HINTERTUX TO GWARANCJA ŚNIEGU!!

WYJAZD – TERMIN 27 kwietnia – 4 maja  2019 r. 490e. Z 6 DNIOWYM KARNETEM!

Hintertux jest jedynym całorocznym ośrodkiem narciarskim w Austrii. To istny raj dla narciarzy. Przepiękne panoramiczne widoki i perfekcyjnie przygotowane trasy dadzą nam niezapomniane wrażenia. Dlatego to właśnie tutaj postanowiliśmy organizować nasze wyjazdy szkoleniowe. Do dyspozycji mamy 60 km. tras o różnym stopniu trudności. Szczyt Gefrorene – Wand, położony na wysokości 3250 m.(n.p.m.), gości najwyżej w Europie zbudowaną górną stację gondolową „Gletscher”. Ośrodek doceniają zawodowi narciarze, których można tutaj spotkać zawsze po sezonie. Natomiast my, szusujemy na lodowcu już piąty sezon!

ZAKWATEROWANIE, DOMKI  10-cio osobowe

INFORMACJE:

cena 490 e. (Możliwy transport + 70 euro z Bielsko-Białej )

cena zawiera:

7 noclegów + skipass na 6 dni + konsultacje z instruktorem na stoku + ubezpieczenie

Do dyspozycji mamy 5 ładnie wykończonych drewnem, domków 10-cio osobowych ( możliwość zakwaterowania 8 osób dorosłych + 2 dzieci). W każdym domu znajdują się 4 pokoje 2osobowe i 3 osobowe. Każdy z nich ma swoją łazienkę. Do dyspozycji gości jest dobrze wyposażona kuchnia z jadalnią, połączona z salonem z TV. Z salonu wyjście na taras. Wieczorami, goście mogą skorzystać z sauny, oraz pokoju “rozrywkowego” ze stołem do tenisa stołowego, oraz bilardem dla najmłodszych gości. Domki znajdują się w spokojnej okolicy. Najbliższa gondola znajduje się w odległości 2,5km. A od ośrodka Hintertuxer Gletscherbahnen ,  dzieli nas 4 km. ( 5 minut samochodem). Po całej dolinie cały dzień kursuje darmowy skibuss, który zabierze nas do każdego ośrodka. Przystanek autobusowy, znajduje się 150 metrów od domku. 

Na miejscu dostępny jest instruktor PZN. Możliwość szkolenia jazdy na nartach – podnoszenie kwalifikacji.

Zajęcia indywidualne         – 30 e. / 1h

w grupach 2 osobowych    –  50 e. ( za 2 osoby) 1h

szkolenie 5-cio dniowe 10h / 220 e. – zajęcia indywidualne lub 150 e. zajęcia grupowe

szczegółowe informacje t/ 532996668 lub biuro@rajsport-beskidy.pl

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy! Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie. Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach. Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.