Rajsport-Beskidy,Beskid Śląski zaprasza na narty

GDZIE NA NARTY – MAXILAND CZYRNA

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gdzie na narty? Od tego roku odpowiedz jest jedna -Szczyrk Ski!

 W Szczyrku prace modernizacyjne ośrodka nie zwalniają tempa. Niedawno informowaliśmy o budowie kolejnej kanapy z Hali Skrzyczeńskiej na Zbójnicką Kopę ( 1205m.) Dzisiaj donosimy, że początkiem pazdziernika ruszyły prace w Czyrnej.

Zima nadchodzi wielkimi krokami, dlatego warto przyjrzeć się kolejnym modernizacjom, jakie mają miejsce na stokach w Szczyrku. Najbardziej godnym uwagi jest przebudowa strefy dla początkujących narciarzy, ponieważ to tam zaczyna się pierwsza przygoda. Nauka jazdy na nartach w Czyrnej będzie teraz dużo bardziej przyjemna. Co najważniejsze przybędzie wyciągów, orczyków i miejsc gastronomicznych. W związku z tym nowa strefa Maxiland przyciągnie jeszcze więcej amatorów białego szaleństwa. Kto chce w tym roku nauczyć się jezdzić na nartach, już wie, gdzie na narty?

Maxiland Czyrna – Szczyrk Ski – Zima nabiera nowego znaczenia.

rajsport-beskidy

Jeżeli poczułeś moc i chcesz nauczyć się jeździć, zapraszamy!
Pamiętaj jednak, że najlepszą formą zajęć dla początkujących są lekcje indywidualne. Instruktor poświęci 100% siebie, dzięki temu progres, widoczny jest po każdej godzinie.
Zajęcia grupowe dla początkujących, prowadzimy w max 4 osobowych grupach.
Jeśli chodzi o naszych najmłodszych, kurs dla początkujących dzieciaków prowadzimy wyłącznie w formie zajęć indywidualnych.